تشک ضد فوم بسته بندی شده فوم

تشک ضد فوم بسته بندی شده فوم

ضخامت 13 اینچ با لایه فوم حافظه HD Memory Injection با ظرفیت 3 اینچ، لایه 1 اینچ اضافی لایه، 2 اینچی لایه هواکش تهویه شده و پایه پشتیبانی 7 اینچ، اندازه ملکه 60 × 80 × 13 میلیون ذرات ژل تزریق می شود به لایه HDF Memory Foam برای نگه داشتن کولر ماتریس و راحت تر از فوم حافظه منظم. فن آوری سلولی باز اجازه می دهد هوا از طریق جریان، نگه داشتن تشک پر از خنک و راحت است. پوشش زیپ از الیاف طبیعی بامبو ساخته شده است که قابل جابجایی و قابل شستشو است.

جزئیات محصول  • ضخامت 13 اینچ با لایه کامپوزیت حافظه فوجی HD با ظرفیت 3 اینچ، راحتی اضافی 1 اینچ، لایه هواکش 2 اینچی و پایه پشتیبانی 7 اینچ، اندازه ملکه 60 × 80 × 13

  • میلیون ها ذره ژل به لایه HD فوم حافظه تزریق می شود تا کولر تشک را راحت تر و راحت تر از فوم حافظه منظم نگه دارد. فن آوری سلولی باز اجازه می دهد هوا از طریق جریان، نگه داشتن تشک پر از خنک و راحت است. پوشش زیپ از الیاف طبیعی بامبو ساخته شده است که قابل جابجایی و قابل شستشو است.

  • مطابق با منحنی بدن شما برای تسکین فشار بیشتر و هماهنگی ستون فقرات مناسب است. کاهش می دهد و چرخش، انتقال انتقال را از بین می برد و یک شب عالی خواب را فراهم می کند.

  • به طور طبیعی ضد میکروبی، ضد حساسیت و مقاوم در برابر گرد و غبار مقاوم است.

  • تشک برای فشرده سازی و حمل و نقل آسان است - حمل آسان و صرفه جویی در هزینه های حمل و نقل، 25 سال گارانتی

memory foam mattress (1).jpg

memory foam mattress (10).jpg

memory-foam-mattress.jpg

Hot Tags: فوم آتش فوم بسته بندی شده تشک فوم، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، سفارشی

محصولات مرتبط

پرس و جو