تشک پنبه ای با ظرفیت 10 اینچ

تشک پنبه ای با ظرفیت 10 اینچ

Wholsale China High Quailty Custom For Twin، Matte Foam Memory Queen برای حفظ بدن خود در طول منحنی ها و خطوط طبیعی بدن کمک می کند. این فوم حافظه با کیفیت بالا و پشتیبانی پایه شرکت، این تشک فوم حافظه خواب آرام و راحت شب را فراهم می کند Edge کاهش پشت، گردن، درد مفاصل

جزئیات محصول

 

تشک پنبه ای با ظرفیت 10 اینچ


• پوشش

انواع ژاکارد بافندگی، پلی استر، زیپ قابل شستشو، کف دستشویی.

همچنین می توانید با استفاده از نشانگرهای مشتری، آرم و پنبه، بامبو، آلوئه را بر روی بیرونی قرار دهید.

 

• پر كردن

خود ساخت فوم حافظه با ظرفیت بالا در بالا و فوم رفلکس در پایه.

مواد ضد آتش موجود استاستحکام

شما ممکن است فکر می کنید غیر ممکن است که یک ایده خرید آنلاین را پیدا کنید. با این حال، هنگامی که شما نگاهی به انحراف بار تناوب، شما می توانید تصمیم گیری آگاهانه تر از شما احتمالا متوجه ساخته شده است. بالاتر از رتبه ILD، قوی تر می توانید محصول را انتظار داشته باشید.

کاملا محدوده ای وجود دارد، بنابراین به شما اجازه می دهم که پایان های نرم تر و سخت تر از همه چیز را بدانیم. یک محصول با ILD از 12 بسیار نرم است، در حالی که 50 محصول بسیار محکم است. بنابراین، اگر شما چیزی را در وسط ترجیح می دهید، این شما را در جایی قرار می دهد که در اواسط دهه 20 به بالا باشد. همانطور که لایه های بالا را تجزیه و تحلیل می کنید، به طور معمول یک ILD حدود 12-16 برای راحتی پیدا می کنید. با این حال، هنگامی که شما راه خود را به لایه های پشتیبانی، آنها به طور معمول افزایش می یابد. ILD کلی شما تمام لایه ها را یک واحد ترکیبی می داند.


تشک ژله ای سرد
عملکرد

اگر یک خواب شبانه برای شما مهم است، پس از اتمام ماندگاری برای کمتر و تجربه راحتی باور نکردنی از یک تشک فوم حافظه این این لپ تاپ دارای یک لایه 3 اینچ با تراکم 5 پوند است. ناسا فوم حافظه را برروی یک لایه پایه حمایت کننده چگالی 5 و 5. 5 پوند فوم سنتی توسعه داده است. فوم حافظه حساس به دما، به سبک خواب منحصر به فرد شما بستگی دارد تا نهایت راحتی را در اختیار فشار قرار دهد. ساخته شده از 100 درصد هیپوالژنی مواد، این تشک برای افرادی که از آلرژی رنج می برند ایده آل است. یک پوشش قابل جابجایی آسان و راحت است.

Hot Tags: کفپوش کفپوش Memory Foam 10 فوت، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، سفارشی

محصولات مرتبط

پرس و جو