پارچه فوم فوم تشک فتوتراپی واردات

پارچه فوم فوم تشک فتوتراپی واردات

تشک های فوم حافظه، همچنین به عنوان تشک های حافظه شناخته می شوند، با یک لایه حساس به مواد حساس به حرارت از مواد ویسکوزیته (فوم حافظه) به سر می برند. این نوع تشک در کاهش فشار روی مفاصل دردناک مفید است، اما معمولا ارزان تر از تشک های پرچرب است. تشک های فوم حافظه بسیار متفاوت از دروازه های معمولی پرچرب است. این به این معنا است که تشک های کف فوم مخصوص همه نیستند - بعضی از شما گفته اید که تشک های فوم فوم بسیار داغ است. اما کسانی که فوم حافظه را دوست دارند به نظر می رسد آن را دوست دارم - به عنوان یک مالک به ما گفت: "تشک فوم من آسان ترین ماتریس من تا کنون داشته است."

جزئیات محصول

پارچه فوم فوم تشک فتوتراپی واردات


برخی افراد با تشک های فوم حافظه قسم می خورند، اما آنها برای همه مناسب نیستند. اگر از یکی از این تشک ها وسوسه می شوید، باید به فکر نوعی که می خواهید و چقدر مایل هستید صرف نظر کنید. در غیر این صورت شما ممکن است در نهایت خسته کننده باشید که می خواهید فراموش کنید.

جیب بهار تشک


توضیحات محصول

توضیحات P roduct

طرح

صاف بالا

ارتفاع

20 سانتی متر

استحکام

متوسط

اندازه

Twin، Twin XL، Full / Double، Queen، King، Cal king، Customized

لایه لایه برداری

بافتنی پارچه بافتنی

پنبه فیبر

لایه ی جانبی

لاتکس طبیعی، فوم حافظه

فیبر نارگیل

لایه پشتیبانی

فوم حافظه

عایق

باقی مانده Net + پارچه غیر بافته شده

لایه زیرین

پارچه غیر لغزش

فوم معمولی

ساختار را می توان سفارشی کرد

     تشک های فوم حافظه، همچنین به عنوان تشک های حافظه شناخته می شوند، با یک لایه حساس به مواد حساس به حرارت از مواد ویسکوزیته (فوم حافظه) به سر می برند. این نوع تشک در کاهش فشار روی مفاصل دردناک مفید است، اما معمولا ارزان تر از تشک های پرچرب است.

تشک های فوم حافظه بسیار متفاوت از دروازه های معمولی پرچرب است. این به این معنا است که تشک های کف فوم مخصوص همه نیستند - بعضی از شما گفته اید که تشک های فوم فوم بسیار داغ است. اما کسانی که فوم حافظه را دوست دارند به نظر می رسد آن را دوست دارم - به عنوان یک مالک به ما گفت: "تشک فوم من آسان ترین ماتریس من تا کنون داشته است."


تشک بادی بهمراه لاتکس طبیعی


فوم حافظه تحت تاثیر دمای اتاق قرار گرفته است، بنابراین شما می توانید مداد حافظه را سرد و سخت هنگامی که شما برای اولین بار به رختخواب بروید پیدا کنید. همانطور که به حرارت بدن شما واکنش نشان می دهد، آن را به شکل شما قالب - این می تواند آن را برای شما را به حرکت و یا خارج شدن از بستر در مقایسه با انواع دیگر تشک.

فوم حافظه همچنین گردش هوا را در اطراف بدن کاهش می دهد، که باعث می شود که تشک ماتریس فوم گرم تر شود. بسیاری از مردم این را در زمستان مفید می دانند اما در تابستان ممکن است خیلی گرم باشند.

اگر شما معمولا از یک پتو الکتریکی استفاده می کنید، مهم است که توجه داشته باشید که بسیاری از تولیدکنندگان می گویند استفاده از یک فوم حافظه را نداشته باشد، زیرا ممکن است خطر آتش سوزی باشد. اما به عنوان تشک تشک فوم گرمتر است، نباید آن را از دست ندهید. اگر انجام دهید، بر روی لباس خود قرار دهید و یا یک پتو اضافی اضافه کنید.

تشک های فوم حافظه به طور کلی نمی تواند تبدیل شود. اما شما می توانید آنها را به اطراف چرخانید، و برخی از تشک ها دارای دستگیره ای است که باعث می شود این کار راحت تر انجام شود.

تشک های فوم حافظه دومین نوع محبوب ترین تشک است که کدام یک از آنها چیست؟ اعضا. تقریبا یک چهارم از اعضای ما در مورد تشک های آنها مورد بررسی قرار گرفت و یک فوم حافظه خریداری کرد.


چرا ایالات متحده را انتخاب کنید

جیب بهار تشک

یک کسب و کار خوب از یک تامین کننده قابل اطمینان و محصولات خوب شروع می شود.

در AH ما درک می کنیم انتخاب یک تامین کننده مناسب تشک را می توان کمی دشوار کرد زیرا گزینه های زیادی وجود دارد. آنچه ما می توانیم انجام دهیم این است که همه چیز را به سمت نیاز خود برسانیم و دست خود را بر روی بازار قرار دهیم.

اکثر تشک های فوم فوم در واقع تشک های تشکی با یک لایه فوم حافظه در بالا هستند. بعضی از آنها، به جای چشمه، دارای لایه های اضافی فوم حافظه هستند. این ها اغلب به عنوان فوم حافظه خالص یا تشک فوم حافظه شناخته می شوند. آنها تمایل دارند گرانتر و نرمتر باشند، اما لزوما بهتر نیستند - برخی از تشک های فوم خالص فوم تحت آزمایش ما تأثیر می گذارد، در حالی که دیگران ضعیف هستند.سوالات متداول

تشک بادی بهمراه لاتکس طبیعی

1. برای خرید محصولات

با ما تماس بگیرید با ایمیل یا مدیریت تجارت و به ما اطلاع دهید همه اطلاعاتی را که می خواهید، یا به ما بگویید چه محصولاتی را که می خواهید. ما پیشنهادات حرفه ای خواهیم داد.
2. آیا می توانید طرح و آرم خود را بر روی محصول قرار دهید؟
بله، ما کار گروهی طراحی حرفه ای را انجام می دهیم، می توانیم هر نمونه ای را که میخواهیم انجام دهیم و همچنین می توانید آرم خود را بر روی محصولات خود قرار دهید.
3. چگونه می توانیم پول فیلیپس را تضمین کنیم؟
لطفا نگران نباشید، ما عرضه کننده Alibaba است، شما می توانید آن را به alibaba شکایت کنید و پول را به عقب بر گردانید. همچنین ما همچنین می توانید بسیاری از روش های پرداخت دیگر را انتخاب کنید.

خدمات ما

جیب بهار تشک

جیب بهار تشک

ما ارائه خدمات "ONE STOP"

تیم ما

oem جیب بهار تشک


تماس:

ایمیل: sales@amorhome.com

Whatsapp: +8618340809153

اسکایپ: +8618340809153

Wechat: 1534464252

电子 名片 -03.jpg

Hot Tags: پارچه فوم فوم تشک Funiture واردات، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، سفارشی

محصولات مرتبط

پرس و جو