حافظه فوم گردن بالش برای ماشین

حافظه فوم گردن بالش برای ماشین

رانندگی ساعت های طولانی و یا مسافرت در هواپیما بعضی از دلایل درد گردن است، به خصوص اگر صندلی ها به درستی با پشتیبانی گردن طراحی نشده باشند. 2. Patent Car Cush Pillow عمدتا برای کمک به شما فراهم شده است و شما را در موقعیت بهتر قرار می دهد. این نسخه نرم افزاری است که به طور خاص برای کسانی طراحی شده است که بالش را ترجیح می دهند در سمت نرم قرار بگیرند. شما سردردها و استرس های آینده را کاهش خواهید داد. 3. بالش گردن خودرو یک بالشتک ارتوپدیک است که متناسب با شکل گردن شماست، به شما کمک می کند تا بهینه ای داشته باشید. این بالش گردن راحت از حافظه فوم با کیفیت بالا به شکل بدن شما ساخته شده است و گرما را حفظ می کند تا عضلات تنش را کاهش دهد. طراحی جمع و جور آن را ایده آل برای همه جا می سازد. از درد گردن ناشی از بدرفتاری یا کمبود حمایت خلاص شوید.

جزئیات محصول

1. بارگیری ساعت های طولانی و یا مسافرت در هواپیما، بعضی از دلایل درد گردن است، به خصوص اگر صندلی ها به درستی با پشتیبانی گردن طراحی نشده باشند.

 

2. Patent Car Cush Pillow عمدتا برای کمک به شما فراهم شده است و شما را در موقعیت بهتر قرار می دهد. این نسخه نرم افزاری است که به طور خاص برای کسانی طراحی شده است که بالش را ترجیح می دهند در سمت نرم قرار بگیرند. شما سردردها و استرس های آینده را کاهش خواهید داد.

 

3. بالش گردن خودرو یک بالشتک ارتوپدیک است که متناسب با شکل گردن شماست، به شما کمک می کند تا بهینه ای داشته باشید. این بالش گردن راحت از حافظه فوم با کیفیت بالا به شکل بدن شما ساخته شده است و گرما را حفظ می کند تا عضلات تنش را کاهش دهد. طراحی جمع و جور آن را ایده آل برای همه جا می سازد. از درد گردن ناشی از بدرفتاری یا کمبود حمایت خلاص شوید.

 

نام آیتم

بالش گردن حافظه فوم برای ماشین

ماده فوم حافظه به آرامی بازیابی می شود
اندازه 29 * 24 * 15 سانتی متر
وزن 40 0 گرم
رنگ
سیاه و سفید، خاکستری، سفید، قهوه ای
مشخصات مقاومت به درجه حرارت پایین -10 درجه
ویژگی گردن و سر خود را با مراقبت صمیمی بکشید
بسته بندی 1 قطعه / مجموعه در یک کیسه بدون بافته
حمل دریایی EMS، DHL، UPS، حمل و نقل دریایی

کوسن بالش (1) .jpgکوسن بالش (65) .jpgکوسن بالش (5) .jpgکوسن بالش (8) .jpg

Hot Tags: بالش گردن حافظه برای ماشین، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، سفارشی

محصولات مرتبط

پرس و جو