5S واگن حافظه فوم ملافه بالش برای بزرگسالان

5S واگن حافظه فوم ملافه بالش برای بزرگسالان

مانع از برداشتن گردن در گردن خود می شود - مواد متراکم بالش حافظه فوم از جلوگیری از گردن خود در جهت خم شدن جلوگیری می کند. به همین دلیل است که آنها در هنگام مسافرت عالی هستند. ستون فقرات شما را هموار می کند- به دلیل اینکه بالش حافظه فوم مانع گردن شما از خم شدن می شود، اجازه می دهد که ستون فقرات شما هماهنگ باشد. قالب به شکل سرتان - بالش های کف فوم به شکل سرتان همانند یک تشک مدفون کف خود را به بدن شما می رسانند. بالش های فوم موجود در شکل های مختلف موجود است که راحت است زیرا نوع بالش مورد نیاز بر اساس موقعیت خواب شما متفاوت است.

جزئیات محصول

5S واگن حافظه فوم ملافه بالش برای بزرگسالان


مشخصات محصول
1. کاهش فشار:
با استفاده از تكنيك n-cell ، هوايي كه بين سلول اتفاق مي افتد هنگامي كه بالش توسط فشار خارجي تحت فشار قرار مي گيرد، به طوری كه تنش را می توان به طور مساوی در تمام سطح تماس پراكنده كرد، به این ترتیب شما احساس می كنید كه آب و هوا شناور است.
2. حساس به حرارت / تغییر شکل اتوماتیک:
این می تواند به طور خودکار با توجه به درجه حرارت بدن شما تغییر کند، زمانی که رطوبت آن افزایش می یابد، هنگامی که درجه حرارت بدن شما کاهش می یابد، بالش نرمی آن را تنظیم می کند. با استفاده از این ویژگی، استفاده از بالش می تواند سر و گردن شما را پایدار نگه دارد و احتمال سفتی را کاهش دهد و همچنین می تواند مشکلات مکرر مهره های گردنی را از بین ببرد.
3. Anti-bacterial and anti-mite:
فوم حافظه تسریع کند می تواند رشد قارچ ها را مهار کند و بوی تحریک کننده را دفع کند. این ویژگی زمانی مشخص است که در طول خواب عرق یا بزاق وجود داشته باشد.
4. نفوذ پذیری هوا و جذب رطوبت:
فوم حافظه از سلول پلی اورتان ساخته شده است، هر سلول بین واحد ارتباط برقرار می شود، زمانی که از طریق فشار خارجی تحت فشار قرار می گیرد، هوا بین سلول جریان می یابد، بنابراین جذب رطوبت عالی و اموال تنفس دارد.

حافظه خواب بالش (2) .jpgحافظه خواب بالش (4) .jpgحافظه خواب بالش (5) .jpg

حافظه ی خواب بالش (7) .jpg

حافظه خواب بالش (8) .jpg

بالش با استفاده از فوم حافظه نرم برای دستیابی به راحتی و پشتیبانی.
بالش درمانی با استفاده از گردن گردن در جلو، یک مرکز کشش پایین، که اجازه می دهد سر خود را به گهل در راحتی و حالت کامل، ترویج منحنی طبیعی گردن، به عنوان آن را فراهم می کند کشش ملایم است.
طراحی و سبک بالش چند موقعیت ارائه می دهد که گزینه های مختلفی را برای هر دو طرف پشت و پشت ارائه می دهد

چرا ما را انتخاب کن


MATTRESS-SERVICE_04

بالش حافظه فوم یک همدم بزرگ برای تشک تشک فوم است. اگر قبلا سوپاپ را به یک تشک مات فوم نکرده اید، قبل از ساختن سرمایه گذاری تشکی، یک روش ارزان تر از سعی کردن فوم حافظه است.

در مورد ما با فوم کارخانه


Hot Tags: بالش Memory Foam Replacement Foam 5s بالش برای بزرگسالان، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، سفارشی

محصولات مرتبط

پرس و جو